yükleniyor

Blog

Web Sitelerinde SSL Zorunluluğu

Web sitelerinde SSL zorunluluğu gündemdeki yeni haberlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun sebebi ise dünyanın en çok kullanıcıya sahip arama motoru Google, 2017’nin Ekim ayından itibaren güvenlik sertifikası bulunmayan web site... » İncele.

Sonic Panel Çıktı

Sayın Radyohizmeti,Eger bu emaili duzgun goruntuleyemiyorsaniz, lutfen support portal uzerinden okuyunuz. Uzun zamandır WHMSonic standalone versiyonu üzerinde çalışmaktayız, alt kısımdaki iki yazılım pek yakında kullanıma sunulacaktır... » İncele.

WEB sitesinde ssl sertifikası hatası

Ocak 2017'den itibaren Chrome (sürüm 56 ve sonrası), üye girişi,iletişim formu veya kredi kartı işlemi yapılan sitelerde ssl sertifikası yoksa  Güvenli Değil ibaresi çıkarmaya başladı,web sitesi HTTPS üzerinden sunulmadığı takdir... » İncele.

Radyo Sitesi Kur | Radyo Sitesi Kurmak | İnternet Radyosu Kurulumu

İnternet radyosu aç, İnternet radyosu açma, İnternet radyosu açmak, İnternet radyosu açmak istiyorum, İnternet radyosu açmak için neler gerekli? İnternet radyosu açmak için ne yapmak gerekiyor.İnternet üzerinden bir radyo açmaya mı ka... » İncele.

En İyi Radyo Hosting Kurulumu Nasıl Yapılır?

Günümüzde internet radyoculuğu yaygınlaşmış durumda, radyo hosting kavramı da yeni yeni duyulmaya başlandı. Radyoculuk, ticari olarak kullanılmasının yanı sıra hobi olarak da yapılan işler arasına girmiş bulunuyor. Peki, bir... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!