yükleniyor

Blog

Sam DJ 2017.11 Full | Radyo Otomasyon Yazılımı

Sam DJ genellikle, çoğu radyo programcısının tercih ettiği bir radyo otomasyon yazılımıdır. Winamp benzeri yazılımlar ile yayın yapmak sizi uğraştıracaktır, bu sebeple bu yazılımı kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Yazılımı ilacı... » İncele.

WHMSonic Radyo Kontrol Paneli Nedir ?

Player Özellikleri:Çalmış olduğunuz parçaların albüm kapaklarını Last.FM’den otomatik çekerHTML5 DesteklidirMobil UyumludurGelişmiş modern tasarımlıYönetim Panelinde birden fazla değişiklik yapabilirsiniz.Geçmiş şarkıları altta yayınl... » İncele.

İnternet Radyolarına RTÜK ile Lisans zorunluluğu geliyor

Karar yürürlüğe girdi; bundan sonra İnternet Yayınları için RTÜK’e başvuru yapılacak ve lisans alınacak. Yayınlarını RTÜK Denetleyecek. Ancak hemen başlanmayacak.Lisans almayan Radyo sahiplerinin siteleri 24 Saat içerisinde BTK kararı... » İncele.

Home ofis avantajları ve dezavantajları nelerdir?

İçerisinde hem ofis ortamının hem de ev ortamının yer aldığı daireler olarak tasarlanan home ofisi, işi gereği serbest çalışanlar tercih ediyor. Peki, home ofis avantajları ve dezavantajları nelerdir?Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 si... » İncele.

Web Simetri Artı Cebinde...!

Sayın, MüşterilerimizSiz Nerede olursanız olun artık websimetri.com cebinizde....yapmanız gereken Tıkla indir linkine tıklayarak uygulamamızı indirebilirsiniz.Daha hızlı hizmet almak için yapmanız gereken uygulamayı indirmek... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!