yükleniyor

Blog

2024 Yılı Lisans ve Yetkilendirme Ücretleri?

2024 Yılı Lisans ve Yetkilendirme Ücretleri*Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Uydu Yayın Yönetmeliği ile Kablolu Yayın Yönetmeliğinin 8/3, 14/3 ve 14/4 maddeleri ile Radyo, Televizyon ve İsteğe Bağlı Yayınların İnternet Ortamından Sunumu... » İncele.

En İyi 10 Ücretsiz Hosting Kontrol Paneli – 2023

Hosting Kontrol Paneli Nedir?ISPConfigISPConfig en popüler hosting kontrol panellerinden biridir. PHP 7’de yazılmıştır ve MySQL ile birleştirilmiştir, cPanel’den biraz daha iyi performans gösterir. Tek bir web entegrasyonuna sahiptir ... » İncele.

Centos Web Panel Kurulumu Nasıl Yapabilirim?

Sunucu hizmetinize ssh üzerinden bağlanarak aşağıdaki komutları sırası ile çalıştırarak centos web panel kurulumunu sağlayabilirsiniz. Ancak kurulumdan önce “ yum update -y ” komutu ile işletim sistemini güncellemenizi öneririz. Aksi ... » İncele.

WhatsApp Kodu Ekleme

Web sitenize WhatsApp Kodu Eklemeİnternette dolaşan bir çok whatsapp kodlarına baktığımızda backlink yapılmış kodlar görülmektedir. Kodu sizinle paylaşıyorum çünkü kendinize göre ayarlıyabilirsiniz ve kesinlikle backlink bulunmamaktad... » İncele.

Web Sitesi Hizmeti

Web Simetri Ekibi olarak, sizlere tasarımsal açıdan kusursuz bir web sitesi yapmayı hedefliyoruz.Kurumsal Web SİtesiFirmanıza özel yapay zeka desteği ile kalite, hız ve tasarım açısından kusursuz bir web sitesi yapabiliriz. E-Tic... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!