yükleniyor

Radyo Sitesi Kur | Radyo Sitesi Kurmak | İnternet Radyosu Kurulumu

İnternet radyosu aç, İnternet radyosu açma, İnternet radyosu açmak, İnternet radyosu açmak istiyorum, İnternet radyosu açmak için neler gerekli? İnternet radyosu açmak için ne yapmak gerekiyor.


İnternet üzerinden bir radyo açmaya mı karar verdiniz daha önce hiç bir internet radyosunda radyo djliği yapmadınız mı? ilk defa radyo djliği yapacaksanız internet radyoculuğu kurmak size çok yabancı gelebilir. Flatcast radyosu kurulumu yapanlar çok zahmet çekmiştir ama internet radyoculuğunda yeni bir dönem olan shoutcast radyo yayını ile sizler de kendi internet radyonuzu kurabilir ve internet üzerinden kendi dinleyici pörtföyünüzü oluşturabilirsiniz. Artık internet üzerinden radyo yayını yapmak için neler gerekiyor ve hangi radyo yayın programları ile internet radyosu kurabilirsiniz bunun için çok uğraşmanıza gerek kalmadan kolayca sizde kendi internet radyonuzu kolayca 1 gün içerisinde kurabilirsiniz. Online bir internet radyo kurmak için geç kalmayın kendi web radyonuzu kurmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kendi radyo yayınlarınızı sizlerde yapmaya başlayabilirsiniz.


İnternet radyosunda büyük kampanyalar da başladı. Artık internet radyosu kurmak isteyenlere sınırsız dinleyici de radyo yayını sadece 900.00 tl istediğiniz kadar kişi sizi internet radyonuzdan kolayca dinleyebilir. Profesyonel bir radyo sitesi kurmak için ve yeni internet radyosu temalarından bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!