yükleniyor

Kartvizit

Kartvizit Tasarım

Kartvizit kişi, kurum ve firmaların önemli tanıtım araçlarındandır. Bu sebeple hem profesyonelce tasarlanmalı hem de özgün olmasına özen gösterilmelidir.

Profesyonel Kartvizit tasarımı için bizimle iletişime geçebilir düşücelerinizi bize anlatarak birlikte size özel kartvizitinizi tasarlayabiliriz.

Turgutlu Kartvizt Tasarım Merkezimizde; Kartvizitler profesyonelce tasarlanır sizin onayınıza sunulur ve onay doğrultusunda mail yoluyla gönderilir. (.ai .pdf .jpg formatlarında )

Kartvizit baskı istenirse en az 1000 Adet olmak üzere baskı yapılarak kargoya verilir kargo masrafları bize aittir.

Kartvizit tasarımında olmazsa olmaz kurallarımız

-Kartvizit tasarımları kurumsal kimlik ve logo ile uyumlu olmalıdır.

-Kartvizitlerin basılacağı kâğıtta kaliteye önem verilmelidir.

-Kartvizit baskısı profesyonelce olmalıdır.

-Kartvizit kesimi hatasız yapılmalıdır.

Yukarıda saydığımız bu kriterler birbirleri ile sıkı sıkıya bağlıdırlar ve birinin düzgün olmaması kartvizitin istenen olumlu imajı verememesine yol açabilir.

Kartvizit tasarımınızın farklı olmasına özen gösterin. Öne çıkan bir tasarımla rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.

Firma logonuza kartvizitlerde mutlaka yer verin.

Eğer İnstagram, Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız sosyal medya hesaplarınız varsa, logolarıyla birlikte sade bir bilgi olarak Kartvizit üzerine yazılabilir.

Firmanızın Kurumsal Logo Tasarım çalışması yapılır. Firmanıza özel Logonuz tasarlanır ve Kartvizit tasarımı 1000 Adet baskı dahil yanında hediye olarak verilir. Bu şekilde Logo + Kartvizit (Hediye) 200 Tl ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için whatsapp iconuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Modern Kartvizit Tasarım

Kurumsal Kartvizit Tasarım

Merkezimizce tasarlanmış ve müşterilere teslim edilmiş olan çizimlerimize buradan ulaşabilirsiniz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!