yükleniyor

YouTube kanalı açarak para kazanma

YouTube’u bilmeyen yoktur. Neden siz de bir YouTuber olmayasınız? İnternetten para kazanmak için en çok uğraş verilen işlerden biri de YouTube kanalı açarak videolar paylaşıp izlenen bu videolar üzerinde gösterilen reklamlardan para kazanmaktır. Yalnız bu işin gerçekten çok emek gerektiren bir iş olduğunu söylemem gerekiyor. Yani başka yerden video alıp kendi kanalınızda paylaşıp para kazanmayı düşünüyorsanız hiç boşuna uğraşmayın derim. Çünkü Google bu tip olaylara telif hakları sebebiyle anında müdahale ederek kanalı cezalandırıyor ve hatta kapatıyor.

Eğer YouTube ile para kazanmak istiyorsanız mesela vlog çekebilirsiniz. Vlog nedir? Vlog yani VideoBlog yani yaptıklarınızı ve yaşadıklarınızı çektiğiniz izletidir. Ör: başka şehire turistik amaçlı gittiniz ve önemli yerleri anlatarak video çekebilirsiniz. Bunun dışında en çok izlenen video türü olan oyun videoları çekebilirsiniz. Bir çok farklı oyunu oynayarak tanıtabilirsiniz. Söylemek istediğim bu şekilde insanların ilgisini çekecek ve ilgi duyduğunuz alanlar hakkında video çekerek YouTube’da yayınlayabilirsiniz. YouTube üzerinden tonlarca para kazanan bir çok türk ve yabancı YouTuber var.

Eğer siz de YouTube ile para kazanmak istiyorsanız şu yazımı takip ederek profesyonel bir şekilde YouTube dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz;

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!