yükleniyor

Sohbet Odası V-8

Herkese Açık Grup
Parola Korumalı Grup
Gizli / Gizli Grup
Ayrılmaz Grup
Yöneticiler veya Yalnızca Moderatör Grup

Fiyat: 750 TL.


DEMO SATIN AL!


Gruplar / Odalar
Sınırsız gruplar veya odalar oluşturun ve kişileri e-posta veya kullanıcı adıyla davet edin.

Bire Bir Sohbet veya Özel Mesajlaşma
Grupo, bire bir sohbet etmelerine izin verdiği için kullanıcılarınız buna bayılacak. Kullanıcılar birbirleriyle konuşabildiğinde, ürün etkileşiminiz daha yüksektir.

Dark Mode & Light Mode
Mode Switcher, WhatsApp'ın renk temasını beyazdan siyaha veya siyahtan beyaza değiştirmenize olanak tanır. Koyu tonlar, özellikle düşük ışıkta kullanıcının gözleri için daha rahatlatıcıdır ve daha parlak renkler kadar güç çekmez.

Progresif Web Uygulaması
Progresif Web Uygulamaları, doğrudan web üzerinden oluşturulan ve sunulan masaüstü ve mobil cihazlarda yüklenebilir, uygulama benzeri bir deneyim sağlar. Progresif Web Uygulamaları (PWA'lar), normal web sayfaları veya web siteleri olan, ancak kullanıcıya geleneksel uygulamalar veya yerel mobil uygulamalar gibi görünebilen web uygulamalarıdır. Uygulama türü, çoğu modern tarayıcının sunduğu özellikleri bir mobil deneyimin avantajlarıyla birleştirmeye çalışır.

Dil Yöneticisi (Çoklu Dil Desteği)
Grupo, herhangi bir üçüncü taraf uzantı yüklemenize gerek kalmadan kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Sitenizi birden çok dilde en kolay şekilde çevirin.

RTL dillerini
destekleyin Grupo, RTL dillerini (Arapça, İbranice, Farsça, vb.) Destekler ve çevrilmiş sürümlerde web sitenizin orijinal sürümüyle aynı düzeni ve HTML yapısını korur.

Kullanıcı Rolleri
Kullanıcı Rolü Yöneticisi, kullanıcı rollerini ve yeteneklerini kolayca değiştirmenize olanak tanır. Seçili role eklemek istediğiniz yeteneklerin onay kutularını açmanız ve değişikliklerinizi kaydetmek için "Güncelle" düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Dosya Önizlemeleri
Dosyaları indirip farklı bir uygulamada açmanıza gerek kalmadan, görüntü dosyalarını ve videoları doğrudan tarayıcınızda önizleyin!

Bağlantı Önizlemeleri
Bağlantı önizlemeleri, URL'nin getirilmesi ve sayfanın başlık, açıklama ve küçük resimler için resim etiketleri için meta etiketlerinin ayrıştırılmasıyla oluşturulur.

Sesli Mesajlaşma
Bazen mesaj yazmak için çok yoruluruz, bu, metinlerimizi kaydederek sesli mesajlar gönderebileceğimiz zamandır. Grupo, bireysel veya grup sohbetine sesli mesajlar göndermeye izin verir.

Otomatik Gruba Katılma Otomatik Gruba Katılma
özelliği, yeni Grupo üyelerini seçtiğiniz Gruba otomatik olarak katılmanıza olanak tanır.

Grubu
Sabitle Sabitlenmiş bir grup, Grup listesinin en üstünde kalması için manuel olarak seçtiğiniz bir gruptur, yani siz diğer grupları eklemeye devam ettikçe listede aşağı kaymayacaktır.

Misafir Oturum
Açma, Üye olmayanların hesap kaydı olmadan oturum açmasına ve çevrimiçi sohbet odalarına katılmasına izin verir.

Tenor GIF'leri Gönderin
En iyi ve en popüler animasyonlu GIF'leri arayın ve grup halinde veya bireysel görüşmelerde paylaşın.

Filemanager
Grupo sitesi kullanıcılarının dosyaları yüklemesine izin verir. Her dosya özel dizine kaydedilir, böylece her kullanıcı oturum açtıktan sonra kendi dosyalarını indirebilir / silebilir / paylaşabilir.

Sel Kontrolü
Bir sohbet kullanıcısı, grup sohbetinde veya özel mesajda bir seferde çok fazla mesaj gönderdiğinde, Flooding gerçekleşir. Grupo, sel meydana geldiğinde kullanıcıyı otomatik olarak yok sayan ve kullanıcıların sohbeti spam yapmasını engelleyen bir Sel Kontrolü özelliğine sahiptir. 

Küfür Filtresi Küfür filtresi
olarak da bilinen küfür filtresi, yönetici tarafından rahatsız edici olduğu düşünülen kelimeleri kaldırmak için metni değiştiren bir alt sistemdir.

Kullanıcı Olarak Oturum Aç
Yöneticilerin, verileri kontrol etmek için anında belirli bir kullanıcı olarak ön uca kolay erişmesine izin verir. Yönetici, tek bir tıklama ile harici kullanıcı olarak oturum açar ve herhangi bir durumu hiçbir zaman boşa harcamadan halleder.

IP Adreslerini Engelleyin Rahatsız
edici ziyaretçileriniz veya spam gönderenleriniz varsa, bu kullanıcıların web sitenizin içeriğine erişimini engellemeyi yararlı bulabilirsiniz. Kötü ziyaretçileri IP adresi veya IP adresi blokları ile engelleyebilirsiniz. Tek tek IP adreslerini engellemenin yanı sıra bir dizi IP adresini engellemeyi de seçebilirsiniz.

Kullanıcı Profili
Kullanıcı Profili, özel alanlar kullanarak kullanıcıları profillemenizi ve kullanıcı bilgilerini göstermenizi sağlayan bir bileşendir,

Grup Bilgileri
Bu, Grup Bilgileri Ekranında grubun bilgilerini ve özel alanlarını görmenizi sağlar

Avatarlar
Grupo 50'den fazla yerleşik avatar ile birlikte gelir. Kullanıcılar istedikleri bir avatarı seçebilirler.

Sistemi Beğen
Bu, Kullanıcıların kullanıcı mesajlarını beğenmesine izin verir. Kullanıcı mesajlarına tepki verme fırsatı vererek web sitenizin kullanıcılarının etkileşimde bulunmasına izin verin.

Grup Mesajlarını Otomatik Silme
Bu özellik, belirli bir zaman aralığından sonra grup mesajlarını otomatik olarak silecektir.

Kullanıcıları Otomatik Silme
Bu özellik, belirli bir zaman aralığından sonra kullanıcıları otomatik olarak silecektir.

Gruplardan Otomatik Ayrılma
Bu özellik, belirli bir zaman aralığından sonra kullanıcıların tüm gruplardan otomatik olarak ayrılmasını sağlar.

Kullanıcıdan bahseder
Kullanıcıdan bahsedenler, mesajlarınıza diğer kullanıcıları dahil etmenin ve bahsettiğinizden haberdar olmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Bahisler, "@" simgesi ve ardından birinin kullanıcı adını kullandığınız Twitter'da nasıl çalıştıklarına benzer şekilde çalışır.

Toplu Dosya Yüklemeleri
Kullanıcıların aynı anda birden fazla dosyaya erişebilmelerini sağlar.

Görüşmeleri Dışa Aktar
Kullanıcılar, Sohbeti Dışa Aktar seçeneği aracılığıyla belirli bir görüşmeyi kolayca dışa aktarabilir

Grup Daveti
Kullanıcılar, e-posta adreslerini veya kullanıcı adlarını kullanarak kişileri gruplara katılmaya davet edebilir.

YouTube, Dailymotion, Vimeo videolarını
oynatın Kullanıcıların sohbet ekranında YouTube, Dailymotion, Vimeo videoları oynamasına izin verin

Kullanıcı tarafından yüklenen dosyalara doğrudan erişimi
engelleme Doğrudan Erişimi Engelle, kullanıcıların yüklediği php dosyalarını çalıştırmanın yanı sıra Google'ın, diğer arama motorlarının ve istenmeyen kullanıcıların kullanıcı dosyalarını endekslemesini ve çalmasını önlemek için bir çözüm sağlar.

E-posta Bildirimleri
Bu özellik, kullanıcıların Grupo etkinlikleri hakkında e-posta bildirimleri almasına olanak tanır.

Yazma Göstergesi
Biri size yazarken, Yazma Göstergesi görünecektir. Kullanıcılarınızın, birisinin bir görüşmede yanıt yazdığını görmesini sağlar.

Grup Filtreleme
Kullanıcıların birleştirilmiş ve katılmamış grupları filtrelemesine izin verir.

Kullanıcı Kayıtlarını Önleyin Kullanıcı Kayıtları
Grupo'da ve herhangi bir kaynak kodu değiştirmeden kolayca devre dışı bırakılabilir.

Otomatik Serbest Bırakılan Konuk Kullanıcı Adları
Bu özellik, konuk kullanıcı oturumu kapattığında konuk kullanıcı adını rastgele bir kullanıcı adıyla otomatik olarak günceller.

Rastgele Konuk Kullanıcı Adı Oluştur
Bu özellik, gönderilen konuk kullanıcı adı kullanılamıyorsa otomatik olarak bir konuk kullanıcı adı oluşturur.

Emoji Seçici
Kullanıcılar mesajlarına emoji ekleyebilir. 2.000'den fazla emoji ekleyin.

Gravatars
Gravatar, Küresel Olarak Tanınan Avatar anlamına gelir. Milyonlarca insan ve web sitesi bunları kullandığı için küresel olarak tanınır. WordPress gibi en popüler uygulamaların Gravatar için yerleşik desteği vardır. Grupo, Gravatar'ı destekler, kullanıcıları Globally Recognized Avatar'ı Gravatar sunucularından çeker.

ASCII to Emoji Convertor
ASCII Smiley'leri eşdeğer Unicode emojilere dönüştürmeye izin verir

Özel Alanlar (Grup / Profil)
Yöneticiler, özel profil veya grup bilgi alanları oluşturabilir. Özel profil alanları her zaman isteğe bağlıdır ve doldurulana kadar Kullanıcı Profillerinde veya Grup Bilgisinde görünmez.

 1. Kısa metin
 2. Uzun Metin
 3. Tarih Alanı
 4. Sayı Alanı
 5. Açılır Alan

Kayıt formunda Özel alanları göster Özel
Kullanıcı Alanı girişleri kayıt formuna eklenebilir. Bu girişlere girilen veriler kullanıcı profilinde görüntülenecektir.

Sürüklenebilir Önizleme Kutusu
Kullanıcılar, önizleme kutusunu fareyle tıklayıp görünüm alanı içinde herhangi bir yere sürükleyerek taşıyabilir.

Kullanıcı Hesaplarını
Yasakla Yöneticilerin kullanıcı hesaplarını engellemesine izin verir ve kullanıcıların sohbet odası veya web sitesine erişimini engeller.

Uzun Yoklama (Ajax Zaman Aşımı)
Normal yoklamada olduğu gibi, belirli bir istemci için yeni veriler kullanılabilir olana kadar bu işlemi her istemci için birden çok kez tekrarlamak yerine, Uzun yoklama, sunucunun bir istemci bağlantısını uzun süre açık tutmayı seçtiği bir tekniktir. Mümkün olduğu kadar, yalnızca veriler kullanılabilir olduktan veya zaman aşımı eşiğine ulaşıldıktan sonra bir yanıt iletilir. Yanıt aldıktan sonra müşteri hemen sonraki isteği gönderir.

Önbellek Sistemi
Önbellek Sistemi, statik dosyalar oluşturur ve bunları sunucu diskinde depolar. Web sunucusu statik dosyayı teslim edecek ve kaynak yoğun arka uç işlemlerinden kaçınacaktır.

Kullanıcı Cihaz Günlükleri
Kullanıcı Cihaz Günlüğü, oturum açma olayındaki kullanıcıların IP adresini ve cihaz bilgilerini tabloya kaydeden basit bir modüldür.

Alıntılanan Yanıtlar
Bir sohbete atlamak ve herhangi bir bağlam olmadan günün erken saatlerinde gönderilen bir mesajı yanıtlamak yerine, alıntılanan bir yanıt, ne hakkında konuştuğunuzu netleştirir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kesinlikle bir grup sohbetinde kullanışlı olacaktır.

Kolay Özelleştirici
Düzeni kolayca özelleştirmenizi sağlar. Tek tip bir görünüm hissi için site genelinde bir merkezi renk paletini yönetmenize olanak tanır.

Alıntı Uzunluğunu Sınırla (Daha Fazla Bilgi Edinin)
Bir mesaj alıntısındaki maksimum karakter sayısını filtreler. Varsayılan uzunluk 300 Karakterdir. Varsayılan alıntı uzunluğunu değiştirmek istiyorsanız bu filtreyi kullanın.

Duyarlı Web tasarımı
Duyarlı web tasarımı (RWD), Grupo'nun çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında iyi bir şekilde görüntülenmesini sağlayan bir web tasarımı yaklaşımıdır. 

Menü Öğeleri Ekleme
Grupo yönetici alanınızın içindeki kullanımı kolay bir arayüzden menü öğelerini kolayca ekleyebilir veya yönetebilirsiniz.

Sekme Arama
Sekme Araması sekmede kolay gezinme sağlar, açık sekmelerde arama yapmayı sağlar. Açık sekme arasında aradığınız öğeyi kolayca bulun.

Özelleştirici
Grupo'yu (arka plan, metin rengi, yazı tipi boyutu) doğrudan Grupo Özelleştirici'den kolayca özelleştirmenizi sağlar.

Okundu bilgileri
Okundu bilgileri, gönderenin mesajın alıcı tarafından okunup okunmadığını anlaması veya öğrenmesi için kullanılan yoldur.

Üstbilgiler ve Altbilgiler
Google Analytics, özel CSS, Facebook Pikseli ve daha fazlası gibi kodları Grupo site üstbilgi ve altbilgisine eklemenizi sağlar. Herhangi bir çekirdek dosyayı düzenlemenize gerek yok.

Dilekçeler / Spam bildirimi
Dilekçeler, spam veya kötüye kullanım olduğuna inandıkları mesajlara / gruplara karşı kullanıcıların yaptıkları raporlardır.

Paylaşılan dosyalarda Sona Erme Süresini Ayarlama
Bazı hassas dosyalar sonsuza kadar İnternette yaşamamalıdır. Yöneticilerin paylaşılan dosyalar için bir son kullanma süresi belirlemesine izin verir.

Belirli bir süre sonra Gönderilmiş Mesajları Silmeyi Önleyin.
Yöneticiler, kullanıcıların belirli bir süre sonra gönderilen iletileri silmesini engelleyebilir.

Profil Devre Dışı Bırakma
Kullanıcılar, hesaplarını geçici olarak devre dışı bırakabilir ve istedikleri zaman geri gelmeyi seçebilirler.

Oturum Açma Girişimlerini Sınırla Oturum
açarken yeniden deneme girişimlerinin sayısını sınırlayın (her IP için). Bu, sitenizi kaba kuvvet saldırılarına karşı korur.

Kullanıcı Adı Rengi
Kullanıcı Adı Rengi, kullanıcıların kullanıcı adları için özel bir renk belirlemelerini sağlar.

Kutulu veya Tam Genişlik Düzeni
Grupo, Kutulu ve Tam Genişlik Düzeni'nde 2 düzen tipi mevcuttur. Grupo Customizer ile bu düzenler arasında geçiş yapabilirsiniz.

E-postalardan Köprülere
E-posta adreslerini tıklanabilir bağlantılara dönüştürür.

Önizleme Resim URL'leri
bir Görüntü URL'lerin görüntüyü / küçük resim önizleme oluştur

Karakter Sınırı
Yönetici, kullanıcıların gönderebileceği minimum veya maksimum metin mesajı uzunluğunu ayarlayabilir.

Grupo Cron
Grupo Cron, Grupo'nun Grupo'da zamana dayalı görevleri planlama şeklidir. Otomatik silme mesajları, kullanıcıları otomatik silme, e-posta bildirimleri vb. Gibi çeşitli Grupo temel özellikleri.

Sürükle ve Bırak Dosya
Yüklemesi Kullanıcıların, geleneksel dosya girişinin yanında dosya yüklemesini sürükleyip bırakmasına izin verir.

Özel Arka Plan
Kullanıcılarınızın sayfaları için kendi özel arka plan resimlerini ayarlamalarına olanak tanır. Yeni bir resim yüklemelerine ve arka plan resimleri olarak ayarlamalarına olanak tanır.

Üye Olmayanları Grup Sohbetine Davet Et
Kullanıcılar site üyesi olmayanları e-posta adreslerini kullanarak gruplara katılmaya davet edebilir.

URL Göndermeyi Engelle
Yönetici, kullanıcıların Bireysel veya grup görüşmesinde URL paylaşmasını engelleyebilir.

Grup Bağlantılarını kullanarak
davet edin Kullanıcılar, kendileriyle özel bir bağlantı paylaşarak başkalarını gruplarına davet edebilir. 

Ekran Görüntülerini Gönderin
Kullanıcılar ekran görüntülerinizi başkalarıyla kolayca paylaşabilir. PRINT SCREEN'e basmak tüm ekranınızın bir görüntüsünü yakalar ve bunu bilgisayarınızın belleğindeki Pano'ya kopyalar. Daha sonra ekran görüntülerinizi bir görüşmedeki diğer kişilerle paylaşabilirsiniz (CTRL + V).

Dilleri gizle
Yöneticiler dilleri gizleyebilir. Dillere gidin ve gizlemek istediğiniz dili seçin.

ChatBox'u Genişlet / Daralt
Kullanıcılar, yalnızca sohbet penceresi görüntülenecek şekilde Sohbet kutusunu genişletebilir. Kenarlar gizlenir.

QR Code Generator
Gizli mesajlar gönderip almak için kendi yönteminizi düşünün. QR kodları kurtarma için burada. Teknolojiyle daha fazla ilgileniyorsanız, ilgili kişiye düz metin biçiminde gizli mesajlar göndermiyor olabilirsiniz.

Uyarılar veya Bildirimler
Uyarılar, sistem kullanıcıyı bir durum veya başka bir olay hakkında bilgilendirmek istediğinde kullanılır.

Yükleme başına Kayıt Sınırı
Yöneticiler, yükleme listesi veya iletilerde döndürülecek kayıt sayısını belirleyebilir.

Sonsuz Kaydırma
Sonsuz kaydırma, kullanıcı sayfayı aşağı kaydırdıkça içeriği sürekli olarak yükleyen ve sayfalama ihtiyacını ortadan kaldıran bir web tasarım tekniğidir.

Özel CSS
Özel CSS, web sitenize herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir Özel CSS kodu eklemenize izin veren Özelleştiricinin bir parçasıdır.

Grup Sohbeti
Yerleştir Sadece birkaç satır kod içeren bir iç çerçeve aracılığıyla sohbetinizi veya grubunuzu web sitenize veya blogunuza yerleştirin.

Booster (Beta)
Önbellek, Yerel depolama, CSS, JavaScript, HTML küçültme vb. Kullanarak Grupo performansınızı hızlandırın.

Resimleri otomatik döndürme
Bazı fotoğrafların neden bazı programlarda doğru görünürken bazılarında yan veya baş aşağı göründüğünü merak ettiniz mi? Bu özellik, Orientation etiketli Exif verilerini okur ve görüntüyü otomatik olarak uygun yöne döndürür

E-posta Doğrulaması
Bu özellik, kayıt sırasında bir kullanıcının e-posta adresine doğrulama bağlantısını göndererek kullanıcının e-posta adresini doğrular.

Profil Kapak Fotoğrafı
Kullanıcılar bir resmi profil kapakları olarak ayarlayabilir. Kapak fotoğrafı, profilinizin üst kısmında, profil resminizin hemen üzerinde yer alan daha büyük fotoğraftır.

Grup Kapak Fotoğrafı
Yöneticileri bir resmi grup kapağı olarak ayarlayabilir. Kapak fotoğrafı, grup resminin hemen yukarısında, Grup bilgilerinin üst kısmındaki daha büyük fotoğraftır.

Çoklu Saat Dilimleri
Kullanıcılar, kendi kullanıcı hesapları için kendi saat dilimlerini ayarlayabilir ve yerel saat dilimlerini Grupo'da görüntüleyebilir.

Oturum Açma Oturumu Ömrü
Yönetici, oturum açma verilerinin gereksiz olarak görüleceği ve potansiyel olarak temizleneceği gün sayısını belirleyebilir.

Ten + Password Encryptions
Hashing, bir parola üzerinde tek yönlü bir dönüşüm gerçekleştirerek parolayı karma parola adı verilen başka bir Dizeye dönüştürür. Grupo, 10'dan fazla hashing yöntemi kullanır.

Gövde etiketine kod ekle
Grupo gövde etiketinize kod eklemenizi sağlar (gövde etiketlerini Açtıktan Sonra ve Kapatmadan Önce). Herhangi bir çekirdek dosyayı düzenlemenize gerek yok.

Otomatik Saat Dilimi Algılama
Kullanıcı saat dilimini otomatik olarak tespit edin ve ayarlayın.

Çoklu
Bildirim Sesi 15+ Bildirim Sesi İçerir. Kullanıcılar, seçtikleri bildirim sesini ayarlayabilir.

Ses Bildirimini Açma / Kapatma
Bazıları bildirim seslerini rahatsız edici bulabilir, önemli bildirimleri kaçırabileceklerinden korkmadan sesleri kapatabilirler.

Başlık Çubuğunda Uyarı (Yeni Mesaj)
Kullanıcıya yeni bir mesaj aldığını bildirmek için başlık çubuğuna yanıp sönen bir başlık koyar.

Tembel Yükleme
Geç yükleme, kullanıcı kaydırana ve görüntüler tarayıcının görünüm alanına gelene kadar görüntülerin yüklenmediği anlamına gelir. Tembel yükleme görüntüleri, HTTP isteklerinin sayısını azaltarak web sayfası performansını iyileştirir ve sonuç olarak ihtiyaç duyulan veri miktarını azaltır ilk sayfayı oluşturmak için indirilebilir.

Unsplash Slideshow
Resimleri bir Unsplash.com koleksiyonundan çeken tam ekran otomatik slayt gösterisi ( Oturum Açma Sayfası).

SMTP Kimlik Doğrulaması
Tercih ettiğiniz SMTP sunucusunu kullanarak Grupo'nuzdan kolayca e-posta gönderin.

Google reCAPTCHA
reCAPTCHA, web sitenizi kötüye kullanım ve kaba kuvvet saldırılarına karşı korumaya yardımcı olan bir insan doğrulama sistemleri sağlayıcısıdır. 

Google Analytics
Sadece Google Analytics Kimliğinizi sağlayın; Grupo otomatik olarak Google Analytics İzleme Kodunuzu oluşturacak ve sitenize ekleyecektir.

Yazı Tipi Seçici
Ondan fazla dahili yazı tipi arasından istediğiniz bir yazı tipini ayarlayabilirsiniz. 

Karşılama Ekranı
Karşılama ekranı görüntüsünü ve metnini kendi markalama gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Özel Sayfalar / Bloklar

 1. Çevrimdışı Sayfa
 2. 404 Sayfa
 3. Yasaklı Sayfa
 4. şartlar ve koşullar
 5. Hakkımızda
 6. Gizlilik Politikası
 7. Bize Ulaşın

Çevrimdışı
Olun Kullanıcılar Grupo'da oturum açmak istiyor ve başkalarının sizi görüp sohbet etmeye çalışmasından endişe duymuyorlarsa, "çevrimiçi durumlarını" kolayca değiştirerek çevrimdışı görünebilirler.

GDPR Çerez İzni
AB GDPR / Çerez Yasası düzenlemelerine göre GDPR Çerez İzni almanın basit bir yolu ve ziyaretçilerin sitenin çerez kullandığını bilmesini sağlar.

Çoklu Oturum Açma
Kullanıcıların web sitenizde birden fazla cihazda güvenli bir şekilde oturum açmasını sağlar.

24 ve 12 Saatlik Saat Formatı
Yöneticiler saat formatını 12 saatten 24 saat formatına veya tam tersi şekilde değiştirebilir

& Daha Fazlası ve Daha Fazlası

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!