yükleniyor

Reseller Hosting

7 gün 24 saat teknik destek, ssd diskli sunucular, ücretsiz yedekleme, 250+ hazır script

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Sıkça Sorulan Sorular


Bayi hosting nedir ?
Bayi hosting, kiralanan web alanını farklı sitelerde kullanmanız veya satabilmenize imkan sağlayan hosting çeşitidir. Bayi hosting paketini ister varolan sitelerinizde kullanabilir veya müşterilerinize hosting satışı yapabilirsiniz.

Bayi hosting ile web hosting arasındaki fark nedir ?
Bayi hosting hizmetinde bayi kontrol panelinizden her web sitesi için ayrı bir web hosting hesabı oluşturursunuz, web hosting hizmeti ise size bir web hosting hesabı içerisinde (addon) birden fazla web sitesi barındırmanıza olanak tanır.

Linux mu yoksa Windows mu seçmeliyim ?
Platform seçiminde dikkat etmeniz gereken web sitelerinizin programlama dilidir. PHP ve MySQL kullanan web siteleri genelde Linux tabanlı, ASP ve .NET kullanan web siteleri ise Windows tabanlı sistemlerde daha performanslı ve stabil çalışmaktadır.

Çok sayıda web sitem var, ücretsiz taşıyor musunuz ?
Hizmet aldığınız firma bizimle aynı kontrol paneli ve versiyonunu kullanıyor ise 15 siteye kadar ücretsiz taşımaktayız.15 site sonrasındaki taşımaları site başına 2 TL olarak ücretlendirmekteyiz.Taşıma işleminin iş planımıza dahil edilebilmesi için sipariş sonrası destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Kendime ait NS adresleri kullanabilir miyim ?
Web siteleriniz size ait NS adresi kullanıyorsa sunucu IP adresine göre NS kayıtlarınızı güncelleyerek özel NS kullanabilirsiniz. Bu konuda teknik bilgiye sahip değilseniz müşteri panelinizden destek bileti gönderebilirsiniz.

Web sitelerim için özel IP adresi alabilir miyim ?
Bayi hosting hizmetiniz için bir ve birden çok özel ip adresini sipariş esnasında yada sonrasında satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz özel IP adresi siparişiniz sonrasında aynı iş günü içerisinde hizmetinize atanacaktır.

Web sitelerim ne kadar sıklıkla yedekleniyor ?
Bayi hosting sunucuları haftalık ve aylık olarak düzenli bir şekilde harici bir yedek sunucusuna yedeklenmektedir. Disk kullanımı 2 GB ve üzeri, dosya adet (inode) limiti 100.000'i aşan web hosting hesapları yedekleme kapsamında tutulmayacaktır. Limitler düşürüldüğünde yedekleme kapsamına otomatik girecektir.

Bayi hosting kullanımı hakkında döküman mevcut mu ?
Bayi hosting kullanımı hakkında teknik bilgiye sahip değilseniz müşteri panelimizde bilgi bankası kısmından dökümanlara ulaşabilirsiniz. Bilgi bankası içerikleri sürekli ekibimiz tarafından zenginleştirilmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 303 96 38

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!